Nominacije za 45. dnevno nagrado Emmy: Splošna bolnišnica vodi s 26 kimi

Nacionalna akademija za televizijsko umetnost in znanost (NATAS) je 22. marca objavila nominirance za 45. letno dnevno podelitev nagrad Emmy. Medtem ko na lestvici vodi Splošna bolnišnica s skupno 26 nominacijami, sledijo The Days of Our Lives, The Young in The Restless s po 25 nominacijami.

dnevne nominacije za emmyja splošna bolnišnicaSplošna bolnišnica s 26 nominacijami vodi na seznamu dnevnih nominacij za emmyja.

Nacionalna akademija za televizijsko umetnost in znanost (NATAS) je 22. marca objavila nominirance za 45. letno dnevno podelitev nagrad Emmy. Nagrade Daytime Emmy priznavajo izjemne dosežke na vseh področjih dnevne televizijske produkcije in se podeljujejo posameznikom in programom, ki se predvajajo od 2.00 do 18.00 v koledarskem letu 2017. Slovesnost bo v Pasadeni Civic Auditorium v ​​nedeljo, 29. aprila 2018, ki jo bosta vodila Mario Lopez, voditelj razvedrilne informativne oddaje Extra, in Sheryl Underwood, ena od voditeljic dnevnega programa CBS The Talk.



Medtem ko na lestvici vodi Splošna bolnišnica s skupno 26 nominacijami, sledijo The Days of Our Lives, The Young in The Restless s po 25 nominacijami. Drzni in lepi so uspeli dobiti tudi 18 kimav. Zvezdnika Days of Our Lives Bill Hayes in Susan Seaforth bosta skupaj s producentoma otroških oddaj Sidom in Martyjem Kroftom prejela nagrado Daytime Emmy za življenjsko delo. CBS se je izkazala kot vodilna mreža s 66 nominacijami, ki je povezana s sindiciranim programiranjem. Tretji je Netflix z 51 kimi, Amazon, NBC in ABC pa sledijo.

Tukaj je celoten seznam nominacij:



Drama



Najboljša dramska serija

Drzni in lepi
Dnevi našega življenja
Splošna bolnišnica
Mladi in nemirni

Najboljši igralec



Peter Bergman, Mladi in nemirni
Michael Easton, Splošna bolnišnica
John McCook, Drzni in lepi
Billy Miller, Splošna bolnišnica
James Reynolds, Dnevi našega življenja

Najboljša igralka

Eileen Davidson, Mladi in nemirni
Nancy Lee Grahn, Splošna bolnišnica
Marci Miller, Dnevi našega življenja
Maura West, Splošna bolnišnica
Laura Wright, Splošna bolnišnica



Najboljši stranski igralec

Wally Kurth, Splošna bolnišnica
Chandler Massey, Dnevi našega življenja
Anthony Montgomery, Splošna bolnišnica
Greg Rikaart, Mladi in nemirni
Greg Vaughan, Dnevi našega življenja

Najboljša stranska igralka



Marla Adams, Mladi in nemirni
Camryn Grimes, Mladi in nemirni
Susan Seaforth Hayes, Dnevi našega življenja
Elizabeth Hendrickson, Mladi in nemirni
Mishal Morgan, Mladi in nemirni
Jacqueline MacInnes Wood, Drzni in lepi

Najboljši mlajši igralec

Lucas Adams, Dnevi našega življenja
Rome Flynn, Drzni in lepi
Tristan Lake Leabu, Mladi in nemirni
Casey Moss, Dnevi našega življenja
Hudson West, Splošna bolnišnica

strip thor proti supermanu

Najboljša mlajša igralka

Reign Edwards, Drzni in lepi
Hayley Erin, Splošna bolnišnica
Cait Fairbanks, Mladi in nemirni
Olivia Rose Keegan, Dnevi našega življenja
Chloe Lanier, Splošna bolnišnica

Najboljši gostujoči izvajalec

Ryan Ashton, Mladi in nemirni
Robb Derringer, Dnevi našega življenja
John Enos, Dnevi našega življenja
Morgan Fairchild, Dnevi našega življenja
Vernee Watson, Splošna bolnišnica

Najboljša pisateljska ekipa

Drzni in lepi
Dnevi našega življenja
Splošna bolnišnica
Mladi in nemirni

Najboljša režiserska ekipa

Drzni in lepi
Dnevi našega življenja
Splošna bolnišnica
Mladi in nemirni

Najboljša digitalna dramska serija

The Bay The Series
Eastsiders
Dame z jezera
Umazane sanje
Benetke serije
Zac in Mia

Najboljši igralec v digitalni drami

mia malkova bog seksa in resnice

Kristos Andrews, The Bay The Series
James Bland, Velikani
Richard Brooks, Bogati in neusmiljeni
Van Hanasis, Eastsiders
Kian Lawley, Zac in Mia

Najboljša igralka v digitalni drami

Mary Beth Evans, The Bay The Series
Vanessa Kelly, Velikani
Lilly Melgar, The Bay The Series
Alicia Minshew, Umazane sanje
Anne Winters, Zac in Mia

Najboljši stranski igralec v digitalni dramski seriji

Brandon Beemer, The Bay The Series
Stephen Guarino, Eastsiders
John Halbach, Eastsiders
Eric Nelsen, The Bay The Series
Derrell Whitt, The Bay The Series

Najboljša stranska igralka v digitalni dramski seriji

Molly Burnett, Status razmerja
Jade Harlow, The Bay The Series
Terri Ivens, The Bay The Series
Kira Reed Lorsch, The Bay The Series
Alexis G. Zall, Zac in Mia

Najboljši gostujoči izvajalec v digitalni dramski seriji

Jennifer Bassey, Anacostia
Thomas Calabro, The Bay The Series
Patrika Darbo, The Bay The Series
Chad Duell, The Bay The Series
Mike E. Winfield, Pogovori v L.A.

sa re ga ma pa li'l champs 2020

Igralne oddaje

Najboljši gostitelj oddaje iger

Wayne Brady, Sklenimo dogovor
Chris Harrison, Kdo želi biti milijonar?
Steve Harvey, Družinski spor
Pat Sajak, Kolo sreče
Alex Trebek, Jeopardy

Najboljša igrana oddaja

Družinski spopad
Nevarnost
Sklenimo dogovor
Cena je prava
Kdo želi biti milijonar?

Pogovorna oddaja

Najboljša razvedrilna pogovorna oddaja

Oddaja Ellen DeGeneres
Živi s Kelly in Ryanom
Resničen
Pogovor
Pogled

Najboljši voditelj razvedrilne pogovorne oddaje

Harry Connick Jr., Harry
Kelly Ripa, Ryan Seacrest, V živo s Kelly
Adrienne Houghton, Loni Love, Jeannie Mai, Tamera Mowry-Housley, The Real
Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne, Aisha Tyler, Sheryl Underwood, The Talk
Whoopi Goldberg, Joy Behar, Paula Faris, Sara Haines, Sunny Hostin, Jedediah Bila, Meghan McCain, The View

Najboljša informativna pogovorna oddaja

The Chew
Oddaja Dr. Oz
Steve Harvey
Larry King zdaj
Megyn Kelly danes

Najboljši gostitelj informativne pogovorne oddaje

Kit Hoover, Natalie Morales, Access Hollywood Live
Mehmet Oz, The Dr. Oz Show
Larry King, Larry King zdaj
Kelli Pickler, Ben Aaron, Pickler in Ben
Steve Harvey, Steve Harvey

Najboljša glasbena predstava v dnevnem programu

Andra Day in Common, Pogled
Draga Evan Hansen, zasedba, Today Show
Jason Isbell & The 400 Unit, CBS to jutro v soboto
Robert Randolph & The Family Band, Rachael Ray
Pharrell Williams, The Ellen DeGeneres Show

Novice

Najboljši jutranji program

CBS nedeljsko jutro
CBS to jutro
Dobro jutro Amerika
Današnja oddaja

Najboljši razvedrilni informativni program

Dostop do Hollywooda
Daily Mail TV
E! Novice
Zabava Nocoj
Dodatno

je bila phoebe res noseča

Sodna dvorana

Najboljši pravni/sodni program

Parno sodišče s Cutlers
Razvezno sodišče
Sodnica Judy
Sodnik Mathis
Pravica s sodnikom Mableanom
Ljudsko sodišče

Najboljši program za življenjski slog

Vprašajte to staro hišo
Dom in družina
Seveda, Danny Seo
Resničnost obnove: Ben in Ginger
Ta stara hiša

Najboljši potovalni in pustolovski program

1. pogled
Destination Craft z Jimom Westom
Jack Hanna's Into the Wild
Voyager z Joshom Garcio
Xploration Awesome Planet